Dub Suspect Recordings

piedāvā

Subharmony

11. decembrī

Dirty Deal Cafe,
Maskavas ielā 12, korpuss 2

Pirmā un pagaidām vienīgā dubstep digitālā izdevniecība Latvijā Dub Suspects aicina uz pasākumu Subharmony, kas norisināsies 11. decembrī Dirty Deal Cafe telpās un būs veltīts dziļām, melodiskām un pumpējošām vibrācijām, kas piebremzēs laiku un dos sajust telpā skaņu.

Šī pasākuma galvenais viesis ir dubstep žanra mākslinieks no Igaunijas L-OW, kura mūzika izceļās ar smalkām niansēm, kas izstrādātas katrā skaņā, radot unikālu, pēc sava skanējuma, atmosfēru. Kvalitātes apliecinājumam L-OW savu skaņdarbus ir izdevis pasaulē pazīstamās dubstep mūzikas izdevniecībās kā Z-Audio un tās apakšizdevniecībā On The Edge, kā arī Lowercase un DUB:IOUZ.

Pasākumu atbalstīs ar savu uzstāšanos vietējie latviešu dubstep scēnas pārstāvji. Marimana, kurai ir iemantojusi labu DJ reputāciju ar ievirzi uz dziļām muzikālām tēmām. Sairam, diskžokejs, kurš ienācis dubstep scēnā no jungle žanra, izteiksmīgi sevi pieteicis un nostiprinājis savas pozīcijas ar labu miksēšanas prasmi un lielisku muzikālo gaumi. CAFE2, Parastate rezidents un viens no vecajiem, kas daudz uzmanības un laika bija veltījis dubstep dzimšanas brīdī Latvijā. Un arī producents un Dub Suspects radītājs un īpašnieks Peres One.

Vizuālo pasākuma daļu papildinās jaunā VJ apvienība Rob Robotic Head & Nelabais. Kā arī Relict un Gaffa no Parastate.

Speciāli šim pasākumam klubā tiks uzstādīta papildus akustiskā aparatūra, kas ļaus apmeklētājiem labāk sajust basu :)

Sākums 22:30. Ieejas maksa 3Ls.

Латвийский лейбл Dub Suspects Records представляет Dubstep мероприятие «Subharmony».

Специально для этого на вечеринке выступит гость из Эстонии L-OW. Музыка которого отличается мельчайшими деталями к каждому отдельному звуку, что создает уникальную по своему звучанию амтосферу. В доказательство этого, L-OW успел выпустится на некоторых известных лейбелах, таких как Z-Audio и его подлейбл On The Edge, а также же Lowercase.

В поддержку данного мероприятия также сыграют представители латвийской dubstep сцены. Marimana, которая успела зарекоммендовать себя как прекрасный диджей с уклоном в глубокие музыкальные темы. Sairam, диджей который пришел с Jungle сцены и сразу же утвердил свою позицию в dubstep'e за счёт мастерства и отличного музыкального вкуса. CAFE2, резидент Parastate и один из старейшин, лично присутствующий при зарождении dubstep в Латвии. Peres One, продюссер и владелец Dub Suspects Records.

Визуальную поддержку мероприятия осуществлят: молодой коллектив Rob Robotic Head & Nelabais и виджеи от Parastate: Gaffa и Relict.

Специально для этого события в клубе будут установленна дополнительная аккустическая аппаратура, что позволит посетителям испытать новые звуковые ощущения.

Начало вечеринки в 22:30. Вход: 3Ls.

Mixes:

L-OW: http://l-ow.subbeat.com/mixes

Sairam: http://soundcloud.com/sairam/dubstep-mono

Marimana: http://soundcloud.com/marimana

CAFE2: GreenPeaceMix

Peres One: http://soundcloud.com/peres1/sub-state-mix

^_^