19-20.JUN.009 SARKASMS OPEN-AIR

Parastate will support chill out stage with audio and visual performances.
reanim-versija

19.-20.jūnija datumā Limbažu rajona, Katvaru pagasta “Grantiņos” gaidāms mūzikas un mākslas brīvdabas festivāls Sarkasms Open-Air 2009′, kurš norisināsies jau otro gadu un uzskatāms par vienu no pirmajiem brīvdabas pasākumiem Latvijā vasaras sezonā.

Aizvadītā 2008.gada jūnijā bez jebkādas plašas reklāmas masu medijos un sponsoru finansiāla atbalsta festivāls pulcēja 300 – 400 cilvēku lielu auditoriju, kurš, ņemot vērā tā brīža situāciju, ir salīdzinoši labs rādītājs.

Šogad, atsaucoties uz izskanējušajām apmeklētāju un dalības grupu pozitīvajām atsauksmēm pēc iepriekšējā pasākuma, festivāla organizācijas komanda iecerējuši piedāvāt apmeklētājiem krietni plašāku kultūras programmu, iekļaujot tajā divas ”dzīvās” mūzikas skatuves, elektroniskās mūzikas (dubstep) telti, ambient – kino telti, kā arī atsevišķu telti, kurā norisināsies improvizācijas teātra priekšnesumi, akustiskie sniegumi un dzejas lasījumi; kā arī gaidāmas citas aktivitātes.

Pretstatā 2008.gadam gan plašajā ”dzīvās” mūzikas, gan elektronikas izpildītāju sastāvā gaidāmi ne tikai pašmāju viesmākslinieki, bet arī viesi no Igaunijas un Lietuvas, kuru vārdi tiks izziņoti laika gaitā.

Sadarbībā ar BJMS (Baltijas Jauno mūziķu skolu) līdzās festivāla galvenajai skatuvei paredzama ne mazākas nozīmes skatuve, uz kuras uzstāties tiks dota iespēja grupām, kuras tiks atlasītas ”konkursa” kārtībā no to iesūtītajiem dalības pieteikumiem, balstoties uz mūzikas oriģinalitāti un saturu.

Aicinājums pašmāju grupām un izpildītājiem, kuriem vēlme ņemt līdzdalību un iespējas gadījumā atrādīt sevi gana plašai auditorijai uz BJMS skatuves, līdz 1.aprīlim (ieskaitot) nosūtīt pieteikumu uz e-pasta adresi sarkasms_openair@inbox.lv, kurā norādīta saite uz grupas ierakstiem, kā arī neliels ieskats biogrāfijā. Vēlamies atgādināt, ka grupām, kuras uzstāsies uz šīs skatuves, netiek segti ceļa izdevumi.

Selena Stage:
Video/Chillout

::audio:::: : :
3612 [Parastate] – dubstep
Arno [DaBa] – dub/poetry
dev [Parastate] – !LIVE ambient/minimal/electronica
Homeradio Chilled Sessions (Contour + Bombay) – ambient/dub/electronica
InGarin’S [kolka-music.lv] – psycheacoustic/ambient
Lonosound [Parastate] – organic/space/ambient
Max Voitech [V:S Crew] – abstract/hip-hop
Miles Iwes [Parastate] – low-fi/idm
peres one [Parastate, Vorbic] – chillout deep/beat/textures
Uef [Parastate] – ambient/psy/idm
Worm [Drumandbass.LV] – atmospheric/dnb
x3no [Parastate] – !LIVE idm

::video::::: : :
F8 [Parastate]
Max Voitech [V:S Crew]

vairāk informācijas:
Sarkasms mājaslapa
Sarkasms myspace